B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy

  • 20 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna

Apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy je vzdálen téměř 1 km od Praha.

Apartmán je v staré části města Praha, 900 metrů od stanice metra Vltavská. Karlův most najdete ve vzdálenosti 2 km od ubytování, a snadno se dostanete i do Kino Oko. Apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy se nachází ve čtvrti Holešovice, asi 5 minut chůze od Waf-Waf a Erhartova patisserie, kde se podává řada jídel. Autobusová zastávka OC Stromovka je 350 metrů od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy Praha
Pokoj blízko technického muzea G1
Cena pouze pro mobilní zařízení

Pokoj blízko technického muzea G1

7.2
Dobrý 22 recenzí
0 m od ubytování
USD 71 USD 64
za noc
Letní pokoj na Pražské Letné H5
Cena pouze pro mobilní zařízení

Letní pokoj na Pražské Letné H5

6.2
Dostačující 15 recenzí
0 m od ubytování
USD 63 USD 57
za noc
Sofa Room G2 Prague 7
Cena pouze pro mobilní zařízení

Sofa Room G2 Prague 7

7.7
Dobrý 70 recenzí
0 m od ubytování
USD 65 USD 59
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Letiste Vaclava Havla Praha
    15 km

    Vlaková nádraží

    Praha Holešovice
    1,5 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Aktivity

    • Turistika
    • Cyklistika

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Ostraha
    • Údržba a úklid pokojů
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek

    Možnosti stravování

    • Pikniková zóna/ piknikové stoly
    • Večeře

    Rekreace

    • Živá zábava

    V pokojích

    • Topení
    • Sedací kout
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Toaletní potřeby zdarma

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hypoalergenní místnosti
    • Prodejní automaty
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:00
    Odhlášení: od 08:00 do 10:00
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy apartmán umístěn?
      Apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy apartmán se nachází v blízkosti Národní Technické Muzeum.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy patří mimo jiné Zoologická zahrada hl. m. Prahy, Praha, Karlův most.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy apartmán?
      Cena pronájmu apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy apartmán je 48 €.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy patří restaurace Waf-Waf a Erhartova patisserie, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v toto ubytování typu ubytování v soukromí k dispozici internet?
      Ano, toto ubytování typu ubytování v soukromí nabízí Wi-Fi.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Letiste Vaclava Havla Praha
    15 km

    Vlaková nádraží

    Praha Holešovice
    1,5 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    B2 Dvoulůžkový pokoj centrum Prahy Praha

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít